Players

Search Players:

Player Handicap Team
Craig Merrick 3 Adel Memorial A
Michael Atkinson -7 Adel Memorial A
Alan Johnson 4 Adel Memorial A
Brian Chambers 26 Adel Memorial A
Derek Fitzgerald 24 Adel Memorial A
Ronnie Hird 42 Adel Memorial A
Keith Hammill 41 Adel Memorial A
Matthew Wheldon 18 Armley Cons
Richard Ducker 48 Armley Cons
Will Bibby 43 Armley Cons
Barry Kennedy 30 Armley Cons
Ian Toulson 0 Beechwood WMC A
Jamie Hatton 5 Beechwood WMC A
Duncan Smith 14 Beechwood WMC A
Ben Smith 18 Beechwood WMC A
Gary Smith 19 Beechwood WMC A
Neil Barker 42 Beechwood WMC A
Billy Savage 39 Beechwood WMC B
Dave Scarlet 34 Beechwood WMC B
Steve Cooper 44 Beechwood WMC B
Graham Padmore 51 Beechwood WMC B
Eugene Learoyd 45 Beechwood WMC B
George Barton 29 Belle Isle WMC A
Cyril Lindley 35 Belle Isle WMC A
Wayne Ramsden 35 Belle Isle WMC A
Lee Higgins 36 Belle Isle WMC A
Mark Higgins 36 Belle Isle WMC A
Graham Bellwood 39 Belle Isle WMC A
Paul Galbraith 44 Belle Isle WMC A
John Morgan 44 Belle Isle WMC A
Brian Harrison 46 Belle Isle WMC A
Glen Cassidy -22 Belle Isle WMC B
Steven Hirst 10 Belle Isle WMC B
Gary Barton -4 Belle Isle WMC B
Jim Howard 17 Belle Isle WMC B
Scott Fell 33 Belle Isle WMC B
George Smeaton 32 Belle Isle WMC B
Andrew Houlker -10 Belle Isle WMC C
Daniel Booth 17 Belle Isle WMC C
Mike Reddington 32 Armley Cons
Graham Clarehugh 47 Beechwood WMC B
Dave Longthorn 10 Beechwood WMC A
Tony Fell 20 Belle Isle WMC B
David Waring 38 Belle Isle WMC C
Craig Dennison 40 Belle Isle WMC C
Matt Rutherford 40 Belle Isle WMC C
Shane Waring 39 Belle Isle WMC C
Ken Symons 46 Belle Isle WMC C
Adrian Wilson 47 Belle Isle WMC C
Paul Gannon -3 Belle Isle WMC D
Joe Crossthwaite -2 Belle Isle WMC D
Stuart Ough -1 Belle Isle WMC D
Scott Morgan 19 Belle Isle WMC D
Tony Brogden 32 Belle Isle WMC D
Paul Whittaker 24 Belle Isle WMC D
George Carr 35 Belle Isle WMC D
Robert Platts 39 Belle Isle WMC D
David Wright 16 Bramley Band A
Neil Topley 25 Bramley Band A
Kevin Turner 29 Bramley Band A
Mark Grimes 44 Bramley Band A
Richard O'donnell 46 Bramley Band A
Kay Duffy 52 Bramley Band A
Nick Mortimer -1 Bramley Band B
John Carden -2 Bramley Band B
Wayne Dockerty 11 Bramley Band B
Rob Clynes 16 Bramley Band B
Paul Harrison 28 Bramley Band B
Terry Dockerty 19 Bramley Band B
John Metcalfe 8 Bramley Villagers A
Tim Proctor 22 Bramley Villagers A
Craig Wood 17 Bramley Villagers A
Ray Ashcroft 31 Bramley Villagers A
Craig Townend 46 Bramley Villagers A
Michael Smith 17 Bramley Villagers B
James Mask 29 Bramley Villagers B
K Smith 33 Bramley Villagers B
G Dudley 38 Bramley Villagers B
Shaun Hill 41 Bramley Villagers B
Paul Burrill -6 Bramley Villagers C
Ross Doyle 3 Bramley Villagers C
Mark Johnson 34 Bramley Villagers C
Neil Pickering -16 Bramley WMC A
Steve Pickering -1 Bramley WMC A
Dave Taylor 3 Bramley WMC A
Alan Longford 10 Bramley WMC A
Andy Farrally 17 Bramley WMC A
Paul Sigsworth 36 Bramley WMC A
Daley Rezaei 20 Bramley WMC B
Paul Hill 23 Bramley WMC B
Brian Wolstenhulme 29 Bramley WMC B
Bob Davison 36 Bramley WMC B
Chris Harper 37 Bramley WMC B
Dave Hill 40 Bramley WMC B
Rich Hurst 30 Bramley WMC B
Carl Goss 15 Bramley WMC C
A McNaught 32 Bramley WMC C
Stewart Quinn 23 Bramley WMC C
Robert Kennally 35 Bramley WMC C
Craig Kennally 45 Bramley WMC C
Malcolm Robertshaw 52 Chapel Allerton A
Thomas Wealthy -13 Chapel Allerton A
Martin Rider 14 Chapel Allerton A
Simon Dixon 20 Chapel Allerton A
Andy Topp 30 Chapel Allerton A
Conrad Ellam 15 Chapel Allerton A
Don Spence 39 Chapel Allerton A
Wayne McNulty 40 Chapel Allerton A
Peter Brearley 46 Chapel Allerton A
Simon Aspinall 20 Chapel Allerton A
Oliver Hinchcliffe 20 Chapel Allerton A
Jon O'Leary -7 Chapel Allerton B
Jonathan Cooper 5 Chapel Allerton B
Richard Hagerty -9 Chapel Allerton B
Matt Taylor 13 Chapel Allerton B
Harry Chana 20 Chapel Allerton B
Glen Cooper 24 Chapel Allerton B
Pete Neville 24 Chapel Allerton B
Austin Rhodes 27 Chapel Allerton B
Kevin Seaton 46 Chapel Allerton B
Bob Patterson -21 Crossgates Rec A
Dave Oldfield 18 Crossgates Rec A
Gregg Calter 19 Crossgates Rec A
Kris Chapman 16 Crossgates Rec A
Naz Rouissi 19 Crossgates Rec A
Graham Hartley 28 Crossgates Rec A
Peter Walker 26 Crossgates Rec B
Jason Hudson 13 Crossgates Rec B
Craig Hazelgrave 8 Crossgates Rec B
Chris Hudson 25 Crossgates Rec B
Karl Briggs 23 Crossgates Rec B
Tony Burden 31 Crossgates Rec B
Robert Friend 28 Barnbow Soc A
Darren Sutcliffe 10 Barnbow Soc A
Simon Shepherd 30 Barnbow Soc A
Matthew Marshall 28 Barnbow Soc A
James McAuley 37 Barnbow Soc A
Paul Robinson 40 Barnbow Soc A
Chris Bartle 47 Barnbow Soc A
Dave Allatt 55 Barnbow Soc A
Tony Friend 55 Barnbow Soc A
Mick Wood (jnr) 24 Crossgates WMC A
Daniel Wood 32 Crossgates WMC A
Mick Wood (Snr) 32 Crossgates WMC A
Wilf Hall 47 Crossgates WMC A
Stephen Cliff 40 Crossgates WMC A
John Daniel 25 Crossgates WMC B
Simon Dorgan 16 Crossgates WMC B
Nick De Whytell 18 Crossgates WMC B
Tony Walters 30 Crossgates WMC B
Andy Hickman 36 Crossgates WMC B
Richard Clark 39 Crossgates WMC B
Dennis Wright 44 Crossgates WMC B
Mark Capstick 11 Denison Hall A
Mick Allen 55 Denison Hall A
Dave Linley 20 Denison Hall A
Dave Lockwood 30 Denison Hall A
Steve Allen 30 Denison Hall A
Ken Mckay 36 Denison Hall A
Gary Stead 28 Denison Hall A
Terry Blackburn 32 Denison Hall B
Jimmy Rennison 18 Denison Hall B
Simon Hutchinson 27 Denison Hall B
John Wheelhouse 40 Denison Hall B
Mark Smith 31 Drighlington T C Club B
Mark Chester 25 Drighlington T C Club B
Peter Kay 45 Drighlington T C Club B
Dean Skeet 50 Drighlington T C Club B
Neil Wright 8 East End Park A
John Rea 13 East End Park A
Kevin O'Connor 30 East End Park A
Frank Tierney 38 East End Park A
Karl Ibbitson 13 East End Park A
Rob Riley 45 East End Park A
Stefan Woloszyn 12 East End Park A
Steve McArdle 34 East End Park B
Anton Joyce 1 East End Park B
James Croll 21 East End Park B
Wayne Watts 42 East End Park B
Barry Lord 41 East End Park B
Paul Kershaw 35 East End Park B
Austin O'Boyle 30 East Leeds SC
James Crowley 23 East Leeds SC
Dean Honeywood 24 East Leeds SC
Hadrian O'Boyle 31 East Leeds SC
Matthew Nuttall 36 East Leeds SC
Gary Harker 10 Edmund House A
Stephen Blower 10 Edmund House A
Paul Turner 25 Edmund House A
Steve Wales 31 Edmund House A
Alex Croll 28 Edmund House A
Jimmy Harker 54 Edmund House A
Stephen Broadhead -21 Edmund House B
James Ball -5 Edmund House B
Paul Clarke 19 Edmund House B
Shaun Dewendy 24 Edmund House B
Matthew Simons 27 Edmund House B
Lee Sedgewick 32 Edmund House B
Dean Rothery 35 Edmund House B
Gareth Broadbent 40 Edmund House B
Tom Doherty -21 Excelsior SC A
Ryan Walton -34 Excelsior SC A
Gerry Walton 1 Excelsior SC A
Aaron Robinson 19 Excelsior SC A
Adam Mitchell 34 Excelsior SC A
Daniel Ashworth 15 Excelsior SC B
Gary Attle 26 Excelsior SC B
Paul Aveyard 38 Excelsior SC B
Jack Firth 13 Farsley Cons
Barry Frankland -10 Farsley Cons
Lee Toulson 6 Farsley Cons
Mick Davies 7 Farsley Cons
Paul Saynor 17 Farsley Cons
Karl Green 18 Farsley Cons
David Hurd 25 Farsley Cons
Tony Fraser 30 Farsley Cons
Ian Hoole 30 Farsley Cons
Paul McMillan 39 Farsley Cons
Robert Davidson 36 Farsley Cons
Bernard Mumby 37 Farsley Cons
Dave Goodall 8 Garforth WMC A
Chris Webster 5 Garforth WMC A
Peter Hill 28 Garforth WMC A
Tony Fisher 36 Garforth WMC A
Don Lynch 36 Garforth WMC A
Andrew Brookes 39 Garforth WMC A
Alex Crumm 58 Garforth WMC A
Paul Bradley 11 Garforth WMC A
Johnny Curran 7 Garforth WMC B
Nick Kurth 9 Garforth WMC B
Stewart Winter 7 Garforth WMC B
Richard McNally 20 Garforth WMC B
Pete Jones 21 Garforth WMC B
Ryan Endeacott 28 Garforth WMC B
Martin Heighton 34 Garforth WMC B
Jason Dean 50 Gildersome Cons A
John Kitchen 6 Gildersome Cons A
Dave Boyes -3 Gildersome Cons A
Dave Hicks 3 Gildersome Cons A
Paul Bedford 33 Gildersome Cons B
Simon Hampshaw -2 Gildersome Cons B
Paul Davey 13 Gildersome Cons B
David Norton 34 Gildersome Cons B
Stuart Gill 27 Gildersome Cons B
Andy Lockwood 32 Gildersome Cons B
Joe Hampshaw 57 Gildersome Cons C
S Styles 27 Gildersome Cons C
John Hunt 23 Gildersome Cons C
Lee Morris 37 Gildersome Cons C
Stuart (Stu) Matthews 51 Gildersome Cons C
Graham Cole 31 Harehills Labour A
Steven Parlour 14 Harehills Labour A
Danny Dean -9 Harehills Labour A
John Daly 17 Harehills Labour A
Fraser Ishaq 25 Harehills Labour A
Darren Gannon 12 Harehills Labour A
Gareth Rennison 10 Harehills Labour A
Paul Mawson 14 Harehills Labour A
Austin Butterworth 15 Harehills Labour B
Paul Conboy 47 Harehills Labour B
Jim Fairhurst 42 Harehills Labour B
John Davison 5 Harehills Liberal
James Hawksworth 31 Harehills Liberal
Kevin Wilton 12 Harehills Liberal
Russel Whitehead 27 Harehills Liberal
James Walker 55 Harehills Liberal
Jack Davison 46 Harehills Liberal
Connor O'Carroll 44 Harehills Liberal
Billy Stockwell 40 Harehills Liberal
Ian O'Brien -6 Harehills WMC A
Sam O'Brien 3 Harehills WMC A
Karl Hemsley 3 Harehills WMC A
Matthew Dalby 7 Harehills WMC A
Daz Hughes 13 Harehills WMC A
Harold Appleyard 35 Harehills WMC A
Alan Harding 22 Harehills WMC B
Andy Parker 25 Harehills WMC B
Kevin Cooper 38 Harehills WMC B
Winston David 18 Harehills WMC B
Stuart Walker 42 Hawksworth Cons
Jason Braithwaite -17 Hawksworth Cons
Bob Killoran 3 Hawksworth Cons
Anthony Scarlett 26 Hawksworth Cons
Andy Braithwaite 44 Hawksworth Cons
Antony Bedford 15 Holbeck WMC A
Robert Thomson 31 Holbeck WMC A
Johnathan Ramsden 29 Holbeck WMC A
Keith Sagar 35 Holbeck WMC A
Gavin Griffin 20 Holbeck WMC B
Steve Clark 37 Holbeck WMC B
Jimmy Griffin 53 Holbeck WMC B
Andy Sillence 42 Holbeck WMC B
Gareth Mitchell 33 Holbeck WMC B
Mark Ball -42 Horsforth Cons
Mick Jensen -26 Horsforth Cons
Lewis Walsh -25 Horsforth Cons
Greg Taylor 5 Horsforth Cons
Neil Whittaker 20 Horsforth Cons
Tony Clayton 23 Horsforth Cons
Gary Hobbs 3 Horsforth Cons
Phil Morton -8 Horsforth Cons
Lee Dickinson 12 Horsforth Cons
John Mifsud 30 Horsforth Cons
Darron Smith 4 Leeds Anglers A
Steve Cunningham 13 Leeds Anglers A
Joe Shearon 14 Leeds Anglers A
Daniel Varley 35 Leeds Anglers A
Joe Varley 40 Leeds Anglers A
Mick Walton 48 Leeds Anglers A
Malcolm Timblin 44 Leeds Anglers B
Craig Smith -5 Leeds Anglers B
Ray Smith 30 Leeds Anglers B
D McCormack 35 Leeds Anglers B
Martin Hargrave 51 Leeds Anglers B
Paul Martin 56 Leeds Anglers B
Michael Casserley 60 Leeds Anglers B
Peter O'Connell 54 Leeds Deaf Social
Ihjaz Hussain 29 Leeds Deaf Social
Andrew Watts 44 Leeds Deaf Social
Charles Baker 56 Leeds Deaf Social
Andrew Hawkridge 58 Leeds Deaf Social
David Johns 44 Leeds Deaf Social
David Hirst 55 Leeds Deaf Social
Andy Mitchell 17 LPSA A
Warren Rushman -7 LPSA A
Ian Underdown 30 LPSA A
Scott Lee 29 LPSA A
Michael Durno 27 LPSA A
Peter Whitrick 40 LPSA A
Kevin Gilroy 18 LPSA A
Darren Tate -3 LPSA B
Sean Sharp 25 LPSA B
Jim Wilby 33 LPSA B
Darren Buckley 36 LPSA B
Dave Stobbs 43 LPSA B
Rob Gill 45 LPSA B
David Bishop 48 LPSA B
Charlie Boyle 11 Main Line Soc A
Dave Barker -16 Main Line Soc A
Charlie McGuigan 21 Main Line Soc A
Martin McGuigan 12 Main Line Soc A
Mark King 18 Main Line Soc A
P King 34 Main Line Soc A
Gareth Priestley 12 Main Line Soc B
Michael Atkinson 22 Main Line Soc B
Danny Newton 26 Main Line Soc B
Keith Hatfield 21 Main Line Soc B
Peter Priestley 35 Main Line Soc B
Brian Ogley 38 Main Line Soc B
Gary Friend 42 Main Line Soc B
Lee Lambert 40 Main Line Soc B
Lee Atkinson -26 Main Line Soc B
Joe Harrison 0 Middleton Cons A
Lee Sigsworth 1 Middleton Cons A
Vinny Parkin 14 Middleton Cons A
Steve Reynolds 23 Middleton Cons A
Peter Hall 24 Middleton Cons A
Richard Aspin 21 Middleton Cons B
Richard Caleb 20 Middleton Cons B
Mark Aspin 17 Middleton Cons B
Steve Caleb 33 Middleton Cons B
John Coffey 42 Middleton Cons B
Lee Coffey 37 Middleton Cons B
Mick McDonnel 45 Middleton Cons B
Hardeep Sur 20 Moor Allerton A
Sunny Kanda 17 Moor Allerton A
Malkinder Singh 20 Moor Allerton A
Jagdeep Kundi 26 Moor Allerton A
Marcus Kaye 32 Moor Allerton A
Raj Rathore 38 Moor Allerton A
Jerry Bird 40 Moor Allerton A
Dave Rowley 36 Moor Allerton A
Russell Stancliffe 26 Moor Allerton B
Rob Steeles 25 Moor Allerton B
Barry Cooper 29 Moor Allerton B
Chris Day 37 Moor Allerton B
Andy Carrass 29 Moor Allerton B
Stuart Garside 49 Moor Allerton B
John Stancliffe 48 Moor Allerton B
Dave Worthington 29 Morley Cons A
Neil Corker 14 Morley Cons A
Alan Moorby 20 Morley Cons A
Paul Bradford 33 Morley Cons A
Michael Dooker 40 Morley Cons A
Peter Watson 46 Morley Cons A
Paul Thorpe 13 Morley Cons B
Brian Dinsdale 40 Morley Cons A
David Creek 29 Morley Cons A
Steve Moody -13 Morley Cons B
Ian Sharp 7 Morley Cons B
Steve Gilroy 8 Morley Cons B
James Sykes 9 Morley Cons B
Mark McGreavy 15 Morley Cons B
Brian Pickles 37 Morley Cons B
Terry Sykes 35 Morley Cons B
Michael Sunderland 10 Morley International
Martin Wilkinson 18 Morley International
Mark Williams 23 Morley International
Sean Jennings 20 Morley International
Adam Jennings 24 Morley International
Simon Clarke 30 Morley International
Andy Crowther 35 Morley International
Mick Crowther 40 Morley International
Andy Taffinder 4 Morley WMC & Institute A
John Sparkes 43 Morley WMC & Institute A
Paul Sparkes 8 Morley WMC & Institute A
Daniel Grimes 37 Morley WMC & Institute A
Lee Grimes 36 Morley WMC & Institute A
Paul Grimes 20 Morley WMC & Institute A
David Taffinder 30 Morley WMC & Institute A
Garry Payne 25 Morley WMC & Institute B
Karl Keen 21 Morley WMC & Institute B
Wayne Woollin 19 Morley WMC & Institute B
Richard Fox 28 Morley WMC & Institute B
Mick Sturgeon 33 Morley WMC & Institute B
Jon Payne 55 Morley WMC & Institute B
Michael Savery -17 New Headingley A
Lee Barr -6 New Headingley A
Simon Kitchen 15 New Headingley A
Martin Lillyman 22 New Headingley A
Les Cartman 35 New Headingley A
Trevor Bailey 36 New Headingley A
Ben Peacock 36 New Headingley A
Neil Stockton 21 New Headingley B
Pete Greenwood 43 New Headingley B
Khamis Naar 46 New Headingley B
Sam Clarke 42 New Headingley B
Adeel Taylor 50 New Headingley B
Eddie Gratrex 38 New Headingley B
Mark Sullivan 28 New Headingley B
Neville Dillon 23 New Moorside
Darren Sproule 8 New Moorside
Jason Sproule 27 New Moorside
Andy Mcnichol 32 New Moorside
Anuj Sharma 16 New Moorside
Stan Walker 35 New Moorside
Paul Reilly 31 New Moorside
Dave McCormack 29 New Wortley Labour
John Gillen -34 New Wortley Labour
Lewis Gillen -34 New Wortley Labour
Josh Becic 15 New Wortley Labour
John Barry 36 New Wortley Labour
Gordon Lam 1 Northern SC A
Daniel Womersley -30 Northern SC A
Michael Tomlinson -39 Northern SC A
Pete Raby -5 Northern SC A
Howard Brazil 7 Northern SC A
Alex Mills 34 Northern SC A
Steve Pearson 40 Northern SC A
Taz Mahmood 27 Northern SC B
Oliver Mulcahy -21 Northern SC B
Danny Magee 2 Northern SC B
Matt Sharpe 9 Northern SC B
Joe Redhead 22 Northern SC B
Clark Landue 16 Northern SC B
Bradley Segal 17 Northern SC B
Will Byrne 26 Northern SC B
C Stroud 28 Northern SC B
Jack Sharpe 42 Northern SC B
George Belle 47 Northern SC B
Rob Berry 18 Northern SC C
Surjit Saund -1 Northern SC C
Jason Abbot 11 Northern SC C
Harpreet Singh 5 Northern SC C
Raymond Hirst 17 Northern SC C
Clyde Saddler 28 Northern SC C
Stuart Jauncey -17 Northern SC D
Gyles Behbood -45 Northern SC D
Declan Bristow -35 Northern SC D
Andy Blamire -14 Northern SC D
Vic Craven 6 Northern SC D
Tom Halliday 4 Northern SC D
David Thompson 25 Northern SC D
Max Metcalfe 15 Northern SC D
Tim Lintott 28 Oakwood SC
Shiv Sibal 23 Oakwood SC
Dave Williams 28 Oakwood SC
Bali Chana 28 Oakwood SC
Mark Inman 30 Oakwood SC
Dave Tierney 48 Oakwood SC
Ed Bennett 46 Oakwood SC
Lionel Payne 20 Oakwood SC
Mark Sims 20 Pudsey Liberal A
Mark Laycock 33 Pudsey Liberal A
Mark Fawcett 38 Pudsey Liberal A
Keith Laycock 35 Pudsey Liberal A
Terry Sims 41 Pudsey Liberal A
Paul Harris 44 Pudsey Liberal A
Carl Burkin 46 Pudsey Liberal A
Steve Raine 35 Queenswood Soc
Mark Gooch 9 Queenswood Soc
Scott Clayforth 4 Queenswood Soc
Steve Aird 18 Queenswood Soc
Josh Neale 29 Queenswood Soc
Sam Sabet 45 Queenswood Soc
Tom Bell 48 Queenswood Soc
Shane Coburn 14 Rothwell WMC
Ady Aveyard 12 Rothwell WMC
Alan Ruddock 13 Rothwell WMC
Billy Adams 20 Rothwell WMC
Martin Booth 28 Rothwell WMC
Peter Wathen 40 Rothwell WMC
Martin Hughes 41 Rowland Road A
Daniel Hughes -6 Rowland Road A
Darren Whitcombe 9 Rowland Road A
Paul Aldcroft 14 Rowland Road A
Danny Morgan 20 Rowland Road A
Rob Ord 29 Rowland Road A
Jordan Tate 40 Rowland Road A
Paul Sharp 45 Rowland Road A
Martin Wood 2 Rowland Road A
Dave Millward 31 Rowland Road B
Carl Moore 20 Rowland Road B
Andy Millward 29 Rowland Road B
Joe Moore 28 Rowland Road B
Bob Crossley 40 Rowland Road B
Rob Sharp 41 Rowland Road B
Gerry Moore 49 Rowland Road B
Leon Browne 49 Rowland Road B
Steve Lassey 54 Rowland Road B
Terry Mizen 55 Rowland Road B
Karl Boylan 11 Seacroft WMC
Ben Green 14 Seacroft WMC
Steve Bird 17 Seacroft WMC
Michael Mathers 24 Seacroft WMC
Triston Morton 31 Seacroft WMC
Kevin Preece 40 Seacroft WMC
Tony Woodall 13 Seacroft WMC
Alan Sowden 41 Adel Memorial A
Drew Elwood 14 South Leeds Cons A
Dave Watson -12 South Leeds Cons A
S Watson 25 South Leeds Cons A
Simon Coyne 25 South Leeds Cons A
James Atkin 26 South Leeds Cons A
Philip Badwin 40 South Leeds Cons A
John McHale 52 South Leeds Cons A
Shaun Brennan 30 South Leeds Cons B
Chris Ojla 4 South Leeds Cons B
Dave Lucas 11 South Leeds Cons B
Dave Brooke 12 South Leeds Cons B
Matthew McHale 9 South Leeds Cons B
Stuart Thorpe 19 South Leeds Cons B
Paul Harrison 30 South Leeds Cons B
James Newton 30 South Leeds Cons B
Gavin Brown 24 South Leeds Cons B
Tim Newton 34 South Leeds Cons B
Ami Ojla 34 South Leeds Cons B
Josh Lucas 40 South Leeds Cons B
Lee Hill 11 Swarcliffe WMC A
Matthew Duffy -2 Swarcliffe WMC A
Dwayne Greensmith 2 Swarcliffe WMC A
Lee Brayshaw 1 Swarcliffe WMC A
Dave Waterhouse 18 Swarcliffe WMC A
Paul Hague 21 Swarcliffe WMC A
Mark Lomas 37 Swarcliffe WMC A
Les Giles 30 Swarcliffe WMC B
Ian Savage 41 Swarcliffe WMC B
Chris Bateson -9 Swarcliffe WMC C
Simon Hindley 1 Swarcliffe WMC C
Paul Easton 5 Swarcliffe WMC C
Robert Manley 17 Swarcliffe WMC C
Darren Aitken 30 Swarcliffe WMC C
Graham Hackett 49 Swarcliffe WMC B
Phil Buckle 0 The New Middleton Club
Damien Gale -3 The New Middleton Club
Steve Quigley 11 The New Middleton Club
Colin Jackson 24 The New Middleton Club
Tim Mortimer 24 The New Middleton Club
Steve Gale 23 The New Middleton Club
John Appleyard 40 The New Middleton Club
Liam Gale 40 The New Middleton Club
Steve Morley 40 The New Middleton Club
Mark McInall 40 The New Middleton Club
Martin Jones -7 Swillington MW
Keiran Smith 11 Swillington MW
Wayne Broadhead 26 Swillington MW
Ryan Cooper 21 Swillington MW
Arran Cooper 39 Swillington MW
Saul Conlon 40 Swillington MW
Adam Conlon 40 Swillington MW
Jason Cooper 29 Swillington MW
Jake Bell 26 Swillington MW
Simon Cowlwell 37 The Railway Club
Ryan McQuade 28 The Railway Club
Martin Guest 39 The Railway Club
Chris Gaunt 26 The Railway Club
Tyrone Horsfall 22 The Railway Club
Mick McMillan 55 Tinshill & Cridge A
Wayne Gledhill 6 Tinshill & Cridge A
Ian Spink 19 Tinshill & Cridge A
Andy Tate 19 Tinshill & Cridge A
Scott Ward 29 Tinshill & Cridge A
James Manojovic 31 Tinshill & Cridge A
Terry Payne 37 Tinshill & Cridge A
Vince Lawton 44 Tinshill & Cridge A
Martin Golden 43 Tinshill & Cridge A
Rob Howells 39 Tinshill & Cridge B
Daniel Cowie 14 Tinshill & Cridge B
Richard Kempley 26 Tinshill & Cridge B
Alan Bennet 23 Tinshill & Cridge B
Peter Blance 34 Tinshill & Cridge B
Scott Pattinson 34 Tinshill & Cridge B
Jake Payne 40 Tinshill & Cridge B
Matt Saynor 48 Tinshill & Cridge B
Matthew Hey 39 Tinshill & Cridge C
Mick Mitchell 16 Tinshill & Cridge C
Jack Kearsley 30 Tinshill & Cridge C
Pete Handley 39 Tinshill & Cridge C
Ross Patterson 37 Tinshill & Cridge C
John Simpson 43 Tinshill & Cridge C
Keiron Mason 42 Tinshill & Cridge C
Mark Lyons 46 Tinshill & Cridge C
Jonny Booth 20 Tinshill & Cridge D
Josh Armstrong 2 Tinshill & Cridge D
A McFadden 28 Tinshill & Cridge D
Tony Booth 32 Tinshill & Cridge D
John Booth 38 Tinshill & Cridge D
Steve Booth 38 Tinshill & Cridge D
Paul Butler 37 Tinshill & Cridge D
James Booth 47 Tinshill & Cridge D
Graham Audus 37 U & L Wortley Liberal A
Chris Freeman 2 U & L Wortley Liberal A
Gary Popple 15 U & L Wortley Liberal A
Ellis Brown 29 U & L Wortley Liberal A
Mark Smith 42 U & L Wortley Liberal A
Peter Brier 43 U & L Wortley Liberal A
Robert Popple 50 U & L Wortley Liberal A
Stephen Oakes 46 U & L Wortley Liberal A
Mark Pears 8 Barnbow Soc B
John Howlett 39 Barnbow Soc B
Nigel Turner 21 Barnbow Soc B
Mark Ewart 21 Barnbow Soc B
David Horry 31 Barnbow Soc B
Stephen Manners 36 Barnbow Soc B
Derek Blackburn 40 Barnbow Soc B
James Pears 40 Barnbow Soc B
Kevin Pears 41 Barnbow Soc B
John Waterhouse 45 Barnbow Soc B
Jason Briggs 9 Rothwell WMC
Charlie Noon 51 Pudsey Liberal B
Jagdeep Singh 45 Pudsey Liberal B
James Drury 44 Pudsey Liberal B
Ian Laurie 40 Pudsey Liberal B
Brendan Binks 58 Pudsey Liberal B
Keith Whitaker 40 Pudsey Liberal B
Danny Balmforth 41 Drighlington T C Club B
James Wilcock 50 Drighlington T C Club B
David Todd 51 Drighlington T C Club B
Paul Marlow -5 East Leeds SC
Richard Nelson -5 East Leeds SC
Darren Hemingway 8 East Leeds SC
Ian Rayner -5 Rothwell WMC
Graham Bluff 23 Belle Isle WMC D
Darren Brogden 30 Northern SC B
Keith Hartley 1 Denison Hall A
Cameron Marsden 40 The Railway Club
Anthony Sumner -5 Harehills WMC B
Martin Dennis 45 Bramley Villagers B
Dave Tiffany 40 Denison Hall B
Les Clay 29 Middleton Cons A
Darren Binns 16 Middleton Cons A
Michael Gaughan -3 Gildersome Cons A
Michael Lamb 33 Rowland Road B
Anthony Bokor 17 New Headingley A
Chris Hart -22 New Headingley A
Paul Melia 46 Tinshill & Cridge B
Rob Drummond 0 New Wortley Labour
Darren Stones 35 Bramley WMC C
Adam Winestein 43 Bramley WMC C
Dan Brown 36 Bramley Band B
Paul Metcalf -5 Bramley Band B
Lee Brookes -12 Garforth WMC A
Simon Drury 24 Pudsey Liberal B
Adam McGuire 20 East End Park B
Anthony Bradley 40 Excelsior SC A
Louis Perinelli 40 Excelsior SC A
Liam Barlow 3 Excelsior SC A
Wayne Barr 43 Farsley Cons
Tom Harris -40 Northern SC D
Ray Zhao 25 Northern SC A
Joe Schofield 40 Belle Isle WMC A
Neil Sawyer 14 South Leeds Cons A
David Glossop 57 Crossgates WMC A
Justin Holmes 40 Holbeck WMC A
Tony Mitchell 40 The Railway Club
Pat Geraghty 42 South Leeds Cons A
Ryan Longley 40 Bramley Band A
Kurtis Walker 23 Swillington MW
Lewis Harper 17 Excelsior SC B
Raymond Simpson 30 Northern SC C
James Waite 11 Armley Cons
Don Grimshaw 40 Leeds Anglers A
Paul Hatfield 40 Leeds Anglers A
Raj Kumar 35 Oakwood SC
Dirk Cuthbertson 40 Oakwood SC
Tom Middleton 0 Northern SC D
Darren Smith 13 Hawksworth Cons
Paul Kirk 0 Rothwell WMC
Andy Booth 18 Rothwell WMC
Alan Lawrencen 25 Denison Hall B
Andrew Wright 19 Queenswood Soc
Joe Hardisty 0 Northern SC D
Bob Akers 12 Gildersome Cons B
Darren Hawkins 19 Northern SC A
Jon O'Connell 35 Bramley Villagers C
Dean Webster 45 Pudsey Liberal A
Sam McElhinney 29 New Headingley B
John Ward 40 Morley WMC & Institute B
Matthew Shepherd 25 Northern SC D
Paul Smith 30 Garforth WMC A
Samuel Stevens 25 Northern SC A
Gene Lam -17 Northern SC A
Graham Jones 40 Bramley WMC A
Paul Summerville 15 Northern SC D
Dan Summerville 0 Northern SC D
Michael Collins 16 Armley Cons
Karen Hey 40 Tinshill & Cridge C
James Kearsley 41 Tinshill & Cridge C
Elliot Watmough 40 Queenswood Soc
Richard England 25 Rothwell WMC
Lloyd Harrison 30 Rothwell WMC
Harold Gilbert 40 Moor Allerton B
Ronnie Abbott 38 Morley WMC & Institute B
Dylan Mattison 20 Swillington MW
Mark Suffield 40 Gildersome Cons C
Darren Bell 35 Swillington MW
Ranj Singh 10 Northern SC D
Alan Collins 30 Armley Cons
Kyle Brady 27 Barnbow Soc B
Josh Brady 40 Barnbow Soc B
Mark Loughlan 31 Belle Isle WMC A
Jeff Higgins 56 Belle Isle WMC A
Andrew Hilliam 51 Belle Isle WMC A
Dean Smith 30 Belle Isle WMC C
Stewart Dobson 20 Belle Isle WMC D
Steve Kemp 36 Bramley WMC C
Les Fawcett 28 Chapel Allerton B
Dave French -5 Crossgates Rec A
Lee Hart 32 Crossgates Rec A
Jordan Wikinson 7 Crossgates Rec A
Gary Calter 0 Crossgates Rec A
Steve Rawlings 40 Crossgates WMC A
Mark Higgins 43 Crossgates WMC A
David Williamson 21 Crossgates WMC B
Tony Barker -15 Denison Hall B
Lee Morley 40 Denison Hall B
Ben Matthews 28 Drighlington T C Club B
Steve Wilcock 40 Drighlington T C Club B
Nick Clark-Irons 28 Drighlington T C Club B
Philip Clark-Irons 30 Drighlington T C Club B
Tony Barron 31 East End Park A
Mark Goodhall 40 East Leeds SC
Eric Dickinson 40 Edmund House A
Liam Thewlis -32 Excelsior SC B
Tony Griffin 28 Farsley Cons
James Pearson -2 Garforth WMC A
Ian Shilito 25 Garforth WMC A
David Elmy -7 Garforth WMC B
Dylan Place 30 Harehills WMC A
Dave Sutcliffe 30 Harehills WMC A
Michael Calvert 16 Harehills WMC B
John Silverwood 31 Harehills WMC B
Gary Cable 26 Holbeck WMC A
Peter Whincup 25 Horsforth Cons
Thomas Oates 13 Hunslet Carr
Valance Hudson 28 Hunslet Carr
Sean Birdsall 35 Hunslet Carr
Gary McLelland 41 Hunslet Carr
Ray Carroll 43 Hunslet Carr
Paul Turner 49 Hunslet Carr
Steven Hancock -9 Leeds Anglers B
Kieran Behan 40 Leeds Anglers B
Jason Buckley 29 LPSA B
Kev Dilucia 43 LPSA B
Ben Brown 46 LPSA B
Tom Reynolds 40 Middleton Cons A
Claire Rowley 40 Moor Allerton A
Lee Brogden 40 Moor Allerton A
Lee Simpson 35 Leeds Anglers B
John Sweeney 40 Morley Cons A
Ben Goulding -9 New Headingley A
Andrew Heseltine -5 New Headingley A
Sam Bradbury 40 New Headingley B
Andy Procter -9 New Moorside
Sean Stevens -21 New Wortley Labour
Dylan Myers 40 New Wortley Labour
Craig Glover 25 Oakwood SC
Ian Potter 38 Oakwood SC
Rhys O'Gara 35 Seacroft WMC
Tony Biggart 31 South Leeds Cons A
Simon Eagon 35 South Leeds Cons A
Phil McMillan 24 Swarcliffe WMC B
John Harriman 25 Swarcliffe WMC B
Ian Bramshaw 40 Swarcliffe WMC B
Phil Osgerby 35 Swarcliffe WMC B
Darren Platts 30 Swillington MW
Jeremy Cowlwell 40 The Railway Club
Oliver Perrin 40 U & L Wortley Liberal A
Darren Barlow -3 U & L Wortley Liberal B
Paul Shaw 11 U & L Wortley Liberal B
Lee Craven 23 U & L Wortley Liberal B
Stuart Emmerson 38 U & L Wortley Liberal B
Allen Haigh 45 U & L Wortley Liberal B
Alvin Brown 15 U & L Wortley Liberal B
Jason Webber 35 U & L Wortley Liberal B
Richard Steele 34 U & L Wortley Liberal B
Jason Sanderson 40 U & L Wortley Liberal B
Anthony Dunhill 28 Tinshill & Cridge C
Sean McLaughlin 42 Beechwood WMC B
Thomas Hemsley 40 The Railway Club
Tony Hunt 26 Middleton Cons A
Ryan Lang 22 Bramley Villagers C
Craig Hodges 35 Belle Isle WMC A
Nathan Daniels 40 The Railway Club
Sam Oxley 17 Pudsey Liberal B
Danny Harkness 32 Excelsior SC B
Gavin Godfrey 0 Excelsior SC B
Vince Roy 33 Excelsior SC B
Richard Binns -40 Belle Isle WMC B
Liam Nicholson -7 Rowland Road C
John Mullen 11 Rowland Road C
Shaun Thompson 22 Rowland Road C
Dean Stockton 27 Rowland Road C
Trevor Precious 32 Rowland Road C
Bernard Abbott 41 Rowland Road C
Terry Coffey 48 Rowland Road C
Dave Abbott 40 Rowland Road C
Darren Johnson 23 Bramley Villagers C
Dave McMahon 41 East End Park A
Danny Rathore 50 Moor Allerton A
Chris Ineson 40 Swarcliffe WMC B
John Rickell 29 Swarcliffe WMC B
Andy Davies 37 Garforth WMC A
Peter Varley 11 Leeds Anglers A
Neil Anderson 43 Leeds Anglers A
Steve Hyde 3 Corpus Christi A
Chris Jones 5 Corpus Christi A
Dave Leeman 15 Corpus Christi A
Peter Clarke 18 Corpus Christi A
Simon Broadbent 25 Corpus Christi A
Gary Kenworthy 27 Corpus Christi A
Gary Leeman 40 Corpus Christi A
Maurice Sykes 42 Corpus Christi A
Mick Done 46 Corpus Christi A
Aaron Hilliam 40 Belle Isle WMC C
Tony Burgess 18 Harehills WMC B
Rob Johnson 19 Bramley Villagers C
Ken Elmy 29 Garforth WMC A
Stuart Williams 23 Garforth WMC B
Sam Herd 40 Gildersome Cons C
Chris Day 49 Gildersome Cons C
Josh Marsden 43 Gildersome Cons C
Nick Callaghan 40 Gildersome Cons C
Lee Wilson 31 Harehills Labour B
Chris Taylor 30 Harehills Labour B
Andy Conboy -17 Harehills Labour A
Adam Rennison 37 Harehills Labour A
Chris Noad 39 Harehills Labour B
Robert Walker 46 Harehills Labour B
Mark Scott 20 Bramley Band A
Jamie Scott 25 Bramley Band A
Neil David 40 LPSA A
Brian Pickles 40 LPSA A
Robert Stones Jnr 25 LPSA A
Daniel Stead 40 LPSA B
Andy Dilucia 23 LPSA B
Peter Fisher -36 Swillington MW
Bradley Gannon 48 Harehills Labour B
Mark Battle 11 Bramley Villagers A
Pete Booth 42 Bramley Villagers A
David Summerfield 8 Swillington MW
Jordan Edmundson 43 Gildersome Cons C
Robert Webster 7 Garforth WMC B
Daniel Harrison 35 Crossgates WMC B
Dave Hart 46 Crossgates WMC B
Jeff Austin 3 Gildersome Cons A
Julian Keegan 32 Gildersome Cons A
Steve Brady 34 Excelsior SC B
Karl Payne 28 Harehills WMC A
Thomas Clarke 32 Corpus Christi A
Charlie Smith 25 Crossgates Rec A
Rob Flemming 14 Corpus Christi A
Scott Whiteley -9 Harehills Liberal
Czaba Molnar 18 Harehills Liberal
Tony Massey -34 Harehills WMC A
Kaif Shazad 15 Northern SC D
Mick Sawyer 35 Bramley Villagers C
Joe Linley 38 Beechwood WMC B
Kamran Mann 40 Harehills Labour B
Matthew Cable 60 Holbeck WMC A
Sean McCabe 36 Hunslet Carr
Mick Marsden 40 Hunslet Carr
Eric Massey 45 Hunslet Carr
Mark Wood 30 Hunslet Carr
Adrian Allen 5 Rowland Road A
Craig Morkin 11 Swillington MW
Mohammed Istaq 10 Excelsior SC B
John Harrison 43 Gildersome Cons C
Daniel Boyes 40 Northern SC A
Grant Chapman 17 Northern SC A
Alan Grainger 34 Swarcliffe WMC C
Guy Holmes 40 Holbeck WMC A
Aston Wilson 40 Tinshill & Cridge D
Brian McCann -10 Armley Cons
John McCann 35 Armley Cons
Ray Besnan 20 Northern SC A
Dean Pattison 20 Belle Isle WMC A
Liam Pullen 30 Excelsior SC A
Lewis Clough 40 Excelsior SC A
Chris Ibbitson -11 East End Park B
Stephen Mylan 46 Armley Cons
Jordan Quinn 11 Armley Cons
Ashley Broadbent 33 Edmund House B
Ian Glover 40 Edmund House B
Scott Raper -49 Horsforth Cons
Ian Longbottom 40 Horsforth Cons
Harry McKerlie 40 Belle Isle WMC C

Related Pages...

Advertise With The LBSO...